December 15, 2021

Jak zmaksymalizować strategię wczesnych wypłat w blackjacku na żywo?

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Warianty blackjacka z wczesną wypłatą to jedne z najpopularniejszych gier na świecie. Przestrzegają podstawowych zasad Blackjacka, w których gracze dążą do zdobycia 21 punktów lub trzymania ręki lepiej niż krupier. Ponadto gracze mogą wypłacić swoje zakłady przed zamknięciem gry. Blackjack z Early Payout to popularna wersja blackjacka na żywo, która umożliwia wczesną wypłatę, ma wysokie szanse i pozwala wielu graczom siedzieć przy tym samym stole. Podążając za tymi aspektami, uczestnicy dobrze się bawią podczas gry, a każda runda trwa wystarczająco długo. Ze względu na ogromną popularność tej gry, opracowano kilka strategii, które pomogą graczom zmaksymalizować wygrane z gry w blackjacka z Early Payout. Dowiedz się, jak działa gra, aby wygrać więcej w tej popularnej odmianie blackjacka w następnych sekcjach.

Jak zmaksymalizować strategię wczesnych wypłat w blackjacku na żywo?

Unikalne aspekty blackjacka z wczesną wypłatą

Kasyna online, które oferują blackjacka na żywo z wczesną wypłatą zrób to, korzystając z wersji gry umożliwiającej natychmiastową rozgrywkę. W rezultacie możesz stawiać zakłady bezpośrednio z przeglądarki internetowej na telefonie komórkowym lub komputerze. Wersja błyskawiczna ma również tę zaletę, że oszczędza miejsce na urządzeniu, ponieważ nie trzeba pobierać ani instalować żadnych aplikacji użytkownika. Zakłady poboczne, które uzupełniają obowiązkowy i podstawowy zakład ante, dają graczom szansę na zmaksymalizowanie wypłat. Ponadto krupier dopuszcza do trzech rozdań w każdej rundzie. Ostateczną zaletą tej odmiany jest możliwość rezygnacji z gry w dowolnym momencie. 

Zasady

Gracze dołączają do stołu i stawiają podstawowy zakład. Następnie krupier rozdaje po dwie karty każdemu graczowi i dwie karty sobie. Wszystkie karty graczy są rozdawane odkryte, podczas gdy jedna dla krupiera jest odkryta, a druga zakryta. Następnie krupier dopełnia rozdania zgodnie z optymalną strategią wczesnej wypłaty w blackjacku. Gracze mogą opuścić grę na dowolnym etapie. W takim przypadku gracz otrzymuje wypłatę w zależności od siły swojej ręki na tym etapie w porównaniu z ręką krupiera. 

Wykorzystanie zakładów bocznych

W Early Payout Blackjack możesz postawić dwa zakłady dodatkowe, zakład remika i pary.

Zakład remika

Zakład na remika to prognoza, która łączy rękę gracza z jedną z kart krupiera. Najbardziej lukratywny wynik płaci stosunek 9:1, jeśli zakład ma jeden z następujących wyników:

  • Trzy z rodzaju
  • Trzykartowy strit 
  • Kolor trzech kart. 

Pary

Zakłady na Pair Side przewidują, że ręka gracza lub krupiera będzie parą w tym samym lub innym kolorze. Najlepsza wypłata, jaką możesz otrzymać, to 11:1.

Jak najlepiej wykorzystać blackjacka dzięki wczesnej wypłacie

Maksymalizacja wypłaty w blackjacku z wczesną wypłatą wymaga zastosowania działającej strategii blackjacka. Zalecamy uzupełnienie podstawowego zakładu jednym lub dwoma zakładami pobocznymi, jeśli masz duży bankroll. Nie zapomnij wyjść z gry, gdy otrzymasz słabą rękę. Na szczęście ta gra ma niską przewagę kasyna i oferuje duże szanse na przegraną. Wreszcie, graj często, aby doskonalić swoje umiejętności i stać się lepszym graczem.

undefined is not available in your country. Please try:
Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!
2024-06-02

Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!

Aktualności