Jak grać

December 8, 2021

Cashback Blackjack (Playtech) Recenzja

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Jeśli jesteś miłośnikiem Blackjacka, tak jak ja, będziesz podekscytowany tym, jak Playtech modyfikuje świeże zwroty akcji w tej grze. Klasyczne wersje Blackjacka mają proste porównania rozdań między graczami i krupierami. Oczekiwania są takie, że krupier będzie w stanie uzyskać miękką 17 lub trafić na 16. Ale niestety! Rzeczy się zmieniły dzięki Cashback Blackjack firmy Playtech. Czytając całą recenzję, uzyskasz otwierający oczy wgląd w grę oraz dodatkowe funkcje, które odróżniają ją od klasycznych wersji blackjacka.

Cashback Blackjack (Playtech) Recenzja

Blackjack cashback w szczegółach

Konfiguracja Cashback Blackjack jest taka sama jak normalna. Zawiera sześć talii, z których każda zawiera 52 karty. Rozdane karty są tasowane po każdej rundzie. Krupier może trafić na 16 lub stanąć na 17. Wersja Cashback jest jednak inna. Gracz otrzymuje dwie karty, a gra z natury daje ci opcję wypłaty. Oferowana kwota cashbacku zależy od prawdopodobieństwa pokonania krupiera, biorąc pod uwagę widoczne karty w ręce. Ty decydujesz, czy kontynuować grę, czy odebrać zwrot gotówki.

Strategia Cashback Blackjack

Najfajniejszą rzeczą w Cashback Blackjack jest to, że ma określoną strategię. Ta strategia opiera się na obliczeniach ryzyka. Czy jesteś gotów zaryzykować wypłatę swojej ręki lub wziąć ją bez narażania jej na dalsze mnożniki z szansą na utratę wszystkiego?

Aby podjąć taką decyzję, określić wielkość oferowanego cashbacku. Jeśli jest to więcej niż początkowo postawiłeś, oznacza to, że masz zysk jeszcze przed zakończeniem gry. Niemniej jednak, jeśli gra oferuje wyższy zwrot gotówki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja ręka jest stosunkowo lepsza niż ręka krupiera.

Strategia polega na tym, aby zdecydować, czy chcesz otrzymać małe gwarantowane wygrane cashback, czy zaryzykować wszystko, ale masz szansę na dużą wygraną, pokonując krupiera w kolejnych rundach.

Zakłady Cashback Blackjack

Podobnie jak w przypadku zwykłego Blackjacka, wariant cashback daje możliwość jednoczesnego rozgrywania 1-5 rozdań. Poza tym istnieją różne zakłady do wykorzystania. Zawierają:

  • Zakłady na pary. Gracz może postawić, aby przewidzieć wynik dla par w poszczególnych rozdanych rękach. Ten rodzaj zakładu płaci 25:1 w przypadku idealnej pary. Pary kolorowe płacą 12:1, a pary w kolorze mieszanym płacą 6:1.

  • Zakład boczny. Nazywany również zakładem bocznym 21+3. Podobnie jak w wielu innych wariantach Blackjacka, ten zakład jest zgodny z konwencjonalnymi zasadami pokera. Zakłada się, że odkryta karta krupiera to ręka z dwóch początkowo rozdanych kart. W ten sposób wszystkie one stanowią wypłatę, jeśli dostaniesz kolor, strita, strita lub kombinacje trzech kart.

Wniosek o zwrot gotówki w blackjacku

Jak sugeruje słowo, cashback blackjack dodaje fajną opcję cashbacku przed zakończeniem rozdania. Chociaż pojawiły się inne warianty gry w blackjacka, myślę, że ta wersja Playtech jest znacznie lepsza dla graczy unikających ryzyka. Kompromis typu cashback i beat-a-dealer jest decydującym momentem w grze, zwłaszcza gdy wyraźnie widać, że ręka gracza jest porównywalnie lepsza niż ręka krupiera.

undefined is not available in your country. Please try:
Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!
2024-06-02

Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!

Aktualności