Zasady

November 24, 2021

Najlepsze stoły do blackjacka z krupierami na żywo w 2021 r.

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Gry w blackjacka z krupierem na żywo to nowa granica, na której konkurują nowoczesne kasyna online. Po wprowadzeniu w 2020 roku przepisów dotyczących dystansu społecznego wielu graczy przeniosło się na gry online. W rezultacie gry z krupierem na żywo stały się bardziej popularne. Po złagodzeniu zasad i po tym, jak większość Amerykanów otrzymała szczepionkę przeciwko Covid-19, wielu z nich utkwiło w grach online. Sekcja krupierów na żywo to jedyne miejsce, które zapewnia członkom kasyna wrażenia zbliżone do gier w prawdziwym kasynie. Następnie przygotowaliśmy listę najlepiej ocenianych stołów do blackjacka z krupierami na żywo.

Najlepsze stoły do blackjacka z krupierami na żywo w 2021 r.

Funkcje gier w blackjacka na żywo

Gry w blackjacka cieszą się ogromną popularnością w Internecie. Wprowadzenie stołów do blackjacka na żywo stało się znaczącym wydarzeniem, ponieważ zmieniło sposób, w jaki gracze na dobre odbierają grę. Po pierwsze, stoły są prowadzone przez prawdziwego dealera. Gracze mogą wchodzić w interakcję z krupierem w czasie rzeczywistym za pośrednictwem strumieniowego przesyłania wideo HD. W związku z tym możesz porozmawiać z krupierem lub zaangażować go za pomocą przycisku czatu na żywo dostępnego w większości gier.

Najwyżej oceniane stoły z krupierami na żywo w blackjacku

Twórcy gier wymyślili wiele gier, które zapewniają graczom blackjacka wrażenia z gry na żywo. Poniżej najpopularniejsze tabele w 2021 roku:

Nieskończony blackjack

Gra jest dobrze zrobioną odmianą Blackjacka od Evolution Gaming. Zawiera tę samą sekwencję rozgrywki, co oryginalna gra i zawiera nieograniczoną liczbę wirtualnych miejsc. To znaczy, że wielu graczy może dołączyć do stołu Infinite Blackjack w tym samym czasie. Krupier pozwala graczom grać w specjalne zakłady poboczne, które dotyczą tylko tego tytułu. Należą do nich Bust It i Hot 3. Przy tym stole gracze mogą odejść z ogromną sumą. To znaczy, jeśli mają tyle szczęścia, że trafią Six Card Charlie. W przypadku limitów musisz skonsultować się z kasynem. Krupier przyjmie zakłady w wysokości od 1 do 1000 USD.

Blackjack z darmowymi zakładami

Evolution Gaming to firma, która opracowała Free Bet Blackjack. Gracze mogą grać z zakładami od 1 do 1000 $. Krupier używa ośmiu talii kart i przestrzega zasad oryginalnej gry w blackjacka. Zakłady poboczne w tej odmianie to zakład Bust It, Hot 3, 21+3 i Dowolna para. Free Bet Blackjack ma unikalną funkcję, która pozwala graczom dzielić się i grać w debla bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla krupiera gra umożliwia pchanie na 22 zamiast pękania.

Blackjack kwantowy

Quantum Blackjack wyszedł ze studiów deweloperskich Playtech. Jest to prawdopodobnie jedyny wariant blackjacka, który zawiera mnożniki zakładów. Krupier wybiera karty z buta zawierającego 8 talii. Na początku można wybrać trzy karty, które mają określone mnożniki. Wygranie zakładu z mnożnikiem powoduje utratę stawki. Jednak wszystkie wygrane otrzymujesz od kasjera.

Słowa zamykające

Każdy gracz powinien doświadczyć emocji związanych z grą przy stole do blackjacka na żywo. Możesz to zrobić, dołączając do kasyna online już dziś. Dzięki powyższym opcjom powinieneś mieć na co czekać każdego dnia. W miarę dalszego odkrywania natkniesz się na więcej gier z różnymi zasadami, zakładami pobocznymi i możliwościami obstawiania.

undefined is not available in your country. Please try:
Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!
2024-06-02

Elektryzujący czerwcowy konkurs na automaty Everygame Poker: Pula nagród o wartości 2000 $ czeka!

Aktualności